Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:
Obsługa handlowa

telefon: +48 515 251 051

e-mail: info@screendruk.pl

Aktualności »
POLITYKA PRYWATNOŚCI "SCREEN DRUK"

POLITYKA PRYWATNOŚCI "SCREEN DRUK"

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem danych osobowych jest: PHU SCREEN DRUK S.C. Marek i Piotr Trepka z siedzibą w Poznaniu 60-544 ul. Stefana Żeromskiego 9, wpisany do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 7771056485, Regon 630590465, dalej zwany "SCREEN DRUK".

 

We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, w szczególności korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, możesz kontaktować się poprzez adres email: ewa@screendruk.pl lub pisemnie na adres siedziby Spółki (najlepiej z dopiskiem „RODO”).

 

2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane przez "SCREEN DRUK" w następujących celach:

 

Cel przetwarzania

Podstawa prawna przetwarzania

Zawarcie oraz wykonanie umowy/zlecenia.

Niezbędność przetwarzania do zawarcia i wykonania umowy; realizacja obowiązków prawnych ciążących na SCREEN DRUK.

Dochodzenie roszczeń i obrona przed roszczeniami w związku z zawarciem umowy na świadczenie usług przez SCREEN DRUK

Realizacja prawnie uzasadnionych interesów SCREEN DRUK(tj. dochodzenie i obrona przed roszczeniami).

Realizacja obowiązków prawnych wynikających z przepisów prawa polskiego oraz unijnego.

Realizacja obowiązków prawnych wynikających m.in. z przepisów prawa podatkowego oraz przepisów o rachunkowości.

 

3. Okres przechowywania Twoich danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:

- w związku z wykonaniem umowy oraz dochodzeniem roszczeń i obroną przed roszczeniami z nią związanymi – przez okres obowiązywania umowy, a po jej zakończeniu do czasu przedawnienia roszczeń z nią związanymi (okres ten wynika z Kodeksu cywilnego);

- w związku z realizacją obowiązków prawnych – do czasu wygaśnięcia obowiązku (np. dokumenty księgowe, w tym zawarte w nich dane, wymagają przechowywania przez okres 5 lat).

 

4. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane następującym podmiotom:

- Szczególnym podmiotom działającym na podstawie przepisów prawa.

- organom publicznym.

- podmiotom świadczącym na rzecz SCREEN DRUK usługi, np. firm kurierskich, dostawcom usług prawnych i doradczych – jeśli zaistnieje taka potrzeba w związku z wykonaniem umowy.

 

5. Zawarcie umowy z SCREEN DRUK jest dobrowolne.  Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i wykonania umowy. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich podanie, nie będziemy mogli zawrzeć umowy i wykonać zamówienia.

 

6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci określone prawa, w tym: prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie; prawo do sprostowania tych danych; usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem– na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym w unijnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (“RODO”).

 

7. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.Wiadomość z dnia: 25-05-2018, 22:42
OKAZJA CENOWA!!! 25szt. kolorowych T-shirtów - 30% taniej!

Screen Druk przedstawia koszulkę JHK, dobrze znany produkt na rynku europejskim. Gramatura (160g/m2).

T-shirt hiszpańskiej marki JHK, poprzez swoją cenę jest idealnym produktem do dużych projektów promocyjno-reklamowych. Doskonale sprawdza się przy dużych akcjach reklamowych.

 Idealna do znakowania metodą sitodruku, również nadaję się do haftów.

Koszulka JHK ANNIVERSARY to idealny stosunek ceny do jakości.

 

PROMOCJA!!!

 

25szt. T-SHIRT JHK KOLOR 160g + 1 KOLOR = 269 zł !!!

Wiadomość z dnia: 05-03-2014, 08:57
PROMOCJA DO KOŃCA LUTEGO!!!

Screen Druk przedstawia koszulkę JHK, dobrze znany produkt na rynku europejskim. Gramatura (160g/m2).

T-shirt hiszpańskiej marki JHK, poprzez swoją cenę jest idealnym produktem do dużych projektów promocyjno-reklamowych. Doskonale sprawdza się przy dużych akcjach reklamowych.

 Idealna do znakowania metodą sitodruku, również nadaję się do haftów.

Koszulka JHK TSRA to idealny stosunek ceny do jakości.

 

PROMOCJA!!!

 

25szt. T-SHIRT JHK 160g + 1 KOLOR = 249 zł  - 329zł


Sprawdź PAKIETY Z NADRUKIEM!


 

 

 Koszulka posiada okrągły ściągacz przy kołnierzyku wykończony taśmą z lycrą dla większego komfortu.

Wykonana z przędzy o miękkim dotyku i gładkiej tkaniny umożliwiającej stworzenia nadruku wysokiej jakości. Mimo średniej gramatury, koszulka jest polecanym produktem – BESTSELLER!

Koszulka znajduje zastosowanie jako odzież ochronna BHP, odzież promocyjna, do codziennego użytku oraz jako odzież sportowa.

Oferowane przez nas produkty nadają się do wszelkiego rodzaju zdobień dzięki czemu mogą być wykorzystane jako odzież firmowa, szkolna, sportowa lub atrakcyjny gadżet reklamowy wspierający działalność marketingową.Wiadomość z dnia: 11-07-2013, 17:38
Strona: [1] / 1
Nasi klienci